Husk RIAA forstærkeren
Pro-Ject · Pro-Ject Phono Box E - White RIAA forstærker (Phono Box)
iMusicのウィッシュリストに追加
Pro-Ject Debut EVO 2
Pro-Ject
| 色 | Sort satin |
| メディア | Audio & HiFi Turntable (レコードプレーヤー) |
| EAN/UPC | 9120129864954 |
| レーベル | Pro-Ject |
| 寸法 | 488 × 235 × 393 mm · 6 kg |
| Product name | Pro-Ject DEBUT EVO 2 Black |
| Included | 15V DC / 0,8A strømforsyning, støvlåg, adapter til 7” plader |
| Manual | Download manual (engelsk) |
| Includes phono cartridge | Ja – Pro-Ject MM EVO |
| Cartridge type | Moving magnet |
| Automatic | Nej |
| Motor | DC |
| Drive type | Belt drive |
| Speed | 33 ⅓ / 45 RPM – Elektronisk skift |
| Antiskating | Ja |
| Built-in RIAA amp | いいえ |
| Power | 4W |
| Tonearm | Kulfiber 6 g |
| Tonearm length | 8,6” / 21,85 cm |
| Turntable platter | 1,7 kg. Termoplastisk gummi |
| Recommended tracking force | 2 g (fabriksindstillet) |
| Connection | Pickup, Kabel |
Har du husket en RIAA forstærker?
Pro-Jectの他の作品を見る
すべて表示Mere med samme udgiver
Pro-Jectのすべてを見る ( 例: Turntable , Phono Box , Vinyl Accessory , Bluetooth Receiver および PC )