この商品を友人に教える:
Pro-Ject Phono Box E - White RIAA forstærker
色:
白
白
Pro-Ject Phono Box E - White RIAA forstærker
Pro-Ject
| 色 | 白 |
| メディア | Audio & HiFi Phono Box (Forforstærker til pladespillere) |
| EAN/UPC | 9120050436367 |
| 寸法 | 220 × 100 × 180 mm · 1 kg (重量(概算)) |
| Product name | Pro-Ject Phono Box E |
| Product sheet | Download datablad (engelsk) |
| Manual | Download manual (engelsk) |
| Power | < 1 watt |
| Input Impedance | 47kohms |
| Input capacitance | 120pF |
| Gain | 40dB |
| Output voltage | 500mV @ 1KhZ with 5mV input |
| Noise floor | 88dBA |
| THD | <0,04% |
| RIAA equalisation accuracy | 20Hz –20kHz (+0,5/ -,02dB) |
| Input | 1 pair RCA socket |
| Output | 1 pair RCA socket |
| Outboard power supply | 18V/500mA DC; 220 - 240V, 50Hz |
Pro-Jectの他の作品を見る
すべて表示Pro-Jectのすべてを見る ( 例: Turntable , Phono Box , Vinyl Accessory , Bluetooth Receiver および PC )