Willow Tree Gregory Isaacs
Willow Tree
Gregory Isaacs
| メディア | 音楽 VINYL 7" (7" VINYL) |
| レコード数 | 1 |
| リリース済み | 2018年4月20日 |
| EAN/UPC | 0803415824816 |
| レーベル | CHARLY CREU3688825.7 |
| ジャンル | Reggae |
| 寸法 | 180 × 180 × 5 mm · 100 g (重量(概算)) |
| トラック数 | 2 |
| メディア | 音楽 VINYL 7" (7" VINYL) |
| レコード数 | 1 |
| リリース済み | 2018年4月20日 |
| EAN/UPC | 0803415824816 |
| レーベル | CHARLY CREU3688825.7 |
| ジャンル | Reggae |
| 寸法 | 180 × 180 × 5 mm · 100 g (重量(概算)) |
| トラック数 | 2 |